Kategoria: Juniorzy Starsi

Juniorzy Starsi bez awansu do makroregionu

W rozegranym dwumeczu barażowym o Makroregionalną Ligę Juniorów Starszych nasi zawodnicy okazali się słabi od Korony Kielce, przegrywając oba spotkania. W pierwszym meczu spotkaniu podopieczni trenera Grzegorza Klepacza przegrali na własnym terenie 1:2, w Kielcach zaś zostali pozbawieni złudzeń ulegając aż 0:5.  

ŚLJS: Hetman nie dojechał

Mecz 2. kolejki Świętokrzyskiej Ligi Juniorów Starszych pomiędzy KSZO, a Hetmanem Włoszczowa nie doszedł do skutku. Ekipa z Włoszczowej nie stawiła się na meczu w Ostrowcu. Teraz pozostaje oczekiwać na decyzję Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej co do ewentualnego walkowera dla naszej drużyny.

ŚLJS: Porażka w Nowinach

W meczu 3. kolejki Świętokrzyskiej Ligi Juniorów Starszych piłkarze KSZO ulegli w Nowinach miejscowemu GKS-owi 2:3. Pomimo lepszej gry, niż we wtorkowym meczu z Juventą nasi zawodnicy nie ustrzegli się błędów w defensywie i przegrali z zespołem z Nowin. Mecz z naszą przewagą optyczną, trzy proste błędy w defensywie zakończone stratami bramek , brak jakości czytaj dalej »

Skrót meczu Juniorów Starszych: KSZO – Juventa Starachowice

Zapraszamy do obejrzenia skrótu z dzisiejszego meczu Juniorów Starszych KSZO – Juventa Starachowice.

ŚLJS: Sroga lekcja od Juventy

Juniorzy Starsi KSZO doznali dziś pierwszej ligowej porażki. W domowym spotkaniu rozgrywanym przy ulicy Kolejowej podopieczni trenera Grzegorza Klepacza ulegli liderowi tabeli – Juvencie Starachowice 0:3. Mimo przegranej, klub ze Świętokrzyskiej utrzymał drugą pozycję w stawce. Od pierwszych minut drużyna ze Starachowic narzuciła własne tempo gry. Ostrowczanie zepchnięci do defensywy skupiali się jedynie na kontratakach. czytaj dalej »

Juniorzy Starsi wygrywają na inaugurację

Nie było niespodzianki. W meczu 1. kolejki Świętokrzyskiej Ligi Juniorów Starszych piłkarze KSZO rozgromili TS 1946 Nida Pińczów 7:1 (5:0). Mecz rozgrywano na terenie Piłkarskiego Ośrodka Treningowego przy ulicy Kolejowej. 31 sierpnia 2019 r. – godz. 13:00 – POT Ostrowiec Św., ul. Kolejowa KSZO Ostrowiec Św. – TS 1946 Nida Pińczów 7:1 (5:0) Bramki dla czytaj dalej »

Juniorzy Starsi zaczynają sezon

Już dziś rusza sezon Świętokrzyskiej Ligi Juniorów Starszych. Przypomnijmy, że do obecnych rozgrywek została zgłoszona również drużyna ostrowieckiego KSZO. Inauguracyjny mecz pomarańczow0-czarni zagrają dziś o godzinie 13:00 na terenie Piłkarskiego Ośrodka Treningowego przy ulicy Kolejowej. Rywalem podopiecznych Grzegorza Klepacza będzie TS 1946 Nida Pińczów. Trzymamy kciuki za zwycięstwo! Skład ŚLJS gr. II KSZO Ostrowiec Juventa czytaj dalej »

Juniorzy tracą awans w ostatnich sekundach

W dramatycznych okolicznościach juniorzy starsi KSZO stracili szansę na awans do Centralnej Ligi Juniorów. Pomarańczowo-czarni pomimo prowadzenia 4:0 dali sobie strzelić cztery gole i w kolejnym sezonie nie zagrają z najlepszymi. Pomarańczowo-czarni od początku spotkania osiągnęli przewagę, a dodatkowo gospodarze popełniali katastrofalne błędy w defensywie. O ile w pierwszych dwóch kwadransach gole nie padły, o czytaj dalej »

Skrót meczu barażowego o CLJ

stat4u