Kategoria: Puchar Polski

Finał OPP

Jutro pomarańczowo-czarni zmierzą się w Staszowie w finale Okręgowego Pucharu Polski, a ich rywalem będzie walcząca o utrzymanie Wisła Sandomierz. Po porażce w ostatni weekend w starciu ze Spartakusem Daleszyce sytuacja sandomierzan jest arcytrudna. Jedynie zwycięstwo w sobotnim meczu z MKS Trzebinia sprawi, że możliwe będzie ich utrzymanie wśród trzecioligowców. Jednak nawet i to może czytaj dalej »

Skrót meczu ze Spartakusem

Konferencja prasowa po meczu ze Spartakusem

KSZO w finale OPP

Piłkarze KSZO pokonali Spartakusa Aureus Daleszyce 3:0 (1:0) w meczu 1/2 finału Okręgowego Pucharu Polski i awansowali do finału rozgrywek. Tam czeka ich rywalizacja z Wisłą Sandomierz, która w swoim spotkaniu pokonała w tym samym stosunku drużynę ŁKS Łagów. Pierwsza połowa rozpoczęła się obiecująco dla miejscowych. Już w czwartej minucie przed szansą na gola stanął Łukasz czytaj dalej »

Konferencja prasowa po meczu z Neptunem

Skrót meczu z Neptunem

Wideo z meczu Granat – KSZO

W środowe popołudnie trzecioligowy KSZO mierzył się w Skarżysku-Kamiennej z miejscowym Granatem w ramach Okręgowego Pucharu Polski. Skarżyszczanie to lider świętokrzyskiej klasy rozgrywkowej, który w tym sezonie przegrał zaledwie raz. Zapraszamy do obejrzenia najciekawszych fragmentów spotkania oraz wypowiedzi pomeczowej trenera Przemysława Cecherza.

Skrót meczu KSZO – Stal

Trenerski dwugłos po meczu KSZO – Stal Mielec

Skrót meczu KSZO – Warta

stat4u