Kategoria: 11 na 11

Sandecja Nowy Sącz rywalem KSZO w PP

W dniu dzisiejszym rozlosowano pary 1/32 finału Pucharu Polski. Zespół trenera Marcina Wróbla zmierzy się z pierwszoligową Sandecją Nowy Sącz. Mecz zostanie rozegrany w Ostrowcu w terminie 24-26 września. O dokładnej dacie będziemy informować na bieżąco. Pary 1/32: Unia Skierniewice – Piast Gliwice Puszcza Niepołomice – Legia Warszawa Cracovia – Jagiellonia Białystok Gryf Wejherowo – czytaj dalej »

Skrót meczu Kobiet: KSZO – Cicha Sława eSKa

11 na 11 – Kamil Dziadowicz

Serdecznie zapraszamy na pierwszą w Nowym Roku odsłonę naszego cyklu – 11 na 11. Tym razem na nasze pytania odpowiedział wychowanek MKS KSZO-Junior – Kamil Dziadowicz. Gorąco zachęcamy do lektury. Pytania związane z piłką nożną 1. Twój piłkarski idol?   Kaka za dobrych czasów. 2. Najlepszy zawodnik z jakim grałeś?   Nie ma takiego zawodnika, z wieloma czytaj dalej »

11 na 11 – Przemysław Ryński

Wracamy z dobrze Wam już znanym cyklem – 11 na 11. Z naszymi pytaniami zmierzył się tym razem Przemysław Ryński, który do KSZO trafił przed rozpoczęciem obecnego sezonu. Pytania związane z piłką nożną 1. Twój piłkarski idol? Zawsze podziwiałem grę Ronaldo – Luís Nazario de Lima, a później Ronaldinho. 2. Najlepszy zawodnik z jakim grałeś? Ciężko wskazać tego czytaj dalej »

11 na 11 – Kamil Stawiarski

Nowy tydzień zaczynamy od trzeciej odsłony dobrze Wam już znanego cyklu – 11 na 11. Z naszymi pytaniami zmierzył się Kamil Stawiarski, który do KSZO trafił przed rozpoczęciem rundy wiosennej ubiegłego sezonu. Pytania związane z piłką nożną  1. Twój piłkarski idol?         Zlatan Ibrahimović. 2. Najlepszy zawodnik z jakim grałeś? Dariusz Anduła. 3. Najlepszy zawodnik przeciw czytaj dalej »

11 na 11 – Konrad Zacharski

Tak jak zapowiadaliśmy wczoraj, zapraszamy do lektury kolejnej odsłony naszego cyklu pt. „11 na 11″ – tym razem na pytania naszej redakcji odpowiedział bramkarz KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Konrad Zacharski. Pytania związane z piłką nożną 1. Twój piłkarski idol? Artur Boruc. 2. Najlepszy zawodnik z jakim grałeś? Ze względu na pozycję najlepiej współpracuje mi się z obrońcami, w czytaj dalej »

11 na 11 – Marcin Grunt

W dniu dzisiejszym mamy zaszczyt zaprezentować Wam pierwszą odsłonę naszego nowego cyklu – 11 na 11. Składa się on z 11 pytań związanych z piłką nożną oraz 11 nieco bardziej prywatnych. Jako pierwszy odpowiedział na nie obrońca naszego zespołu – Marcin Grunt. Gorąco zachęcamy do lektury. Pytania związane z piłką nożną 1. Twój piłkarski idol? czytaj dalej »

stat4u