Kategoria: Wywiad

Konferencja po meczu z Sokołem

Konferencja prasowa po meczu KSZO – Soła

Zapraszamy do obejrzenia pomeczowej konferencji prasowej po meczu KSZO – Soła Oświęcim.

Wypowiedzi trenerów po meczu KSZO – Orlęta

Obaj trenerzy zabrali głos na pomeczowej konferencji prasowej. Co powiedzieli? Zapraszamy do lektury. Rafał Borysiuk (trener Orląt): Ciężko w ogóle coś powiedzieć. Rozegraliśmy chyba jeden z najsłabszych meczów w tym sezonie. Gorzej chyba było tylko w Rzeszowie, gdzie przegraliśmy ze Stalą 1:5. W zeszłym tygodniu w spotkaniu z Motorem sprezentowaliśmy trzy bramki gospodarzom. Przegraliśmy wysoko, czytaj dalej »

Konferencja prasowa po meczu z Buskiem

Konferencja prasowa po meczu ze Stalą Rzeszów

Przedstawiamy zapis wideo konferencji pomeczowej z wczorajszego dnia.

Wypowiedź Marcina Wróbla po meczu z Wisłą Sandomierz.

Wypowiedzi po meczu KSZO – Stal Kraśnik

Jarosław Pacholarz (trener Stali): Na wstępie chciałem powiedzieć, że już trzeci raz jestem tutaj w Ostrowcu, dwa razy sromotne porażki, za trzecim razem na szczęście zwycięstwo. Bardzo się cieszymy, bo to zwycięstwo nie przyszło nam łatwo. W pierwszej połowie zdobyliśmy dwie bramki, ale KSZO też miał swoje sytuacje, może nie stuprocentowe, ale widać, że dobrze operowali czytaj dalej »

Konferencja po meczu ze Spartakusem

Wypowiedzi po meczu KSZO – Wiślanie

Wojciech Ankowski (trener Wiślan): Witam wszystkich, jeżeli chodzi o dzisiejszy mecz, to tak na wstępie chciałbym – korzystając z czasu medialnego – podziękować swoim zawodnikom. Zostawili dzisiaj tutaj mnóstwo zdrowia, ciężko popracowali i za to należą im się brawa. W dalszej części gratuluję trenerowi i drużynie KSZO zwycięstwa, takiego dobrego otwarcia, na pewno będzie miało czytaj dalej »

Wideo z meczu KSZO – Świt

stat4u