Kategoria: Artykuł

Piłkarze KSZO z niższymi pensjami

Zarząd KP KSZO wystosował oświadczenie, w którym poinformował, że w porozumieniu z piłkarzami oraz sztabem szkoleniowym zdecydował o zredukowaniu marcowych wypłat o 25% dla piłkarzy, trenerów oraz pozostałych pracowników klubu ze względu na panującą pandemię koronawirusa i co za tym idzie, wstrzymanie wszelkich rozgrywek ligowych. Jak wiemy, wstrzymana została też dotacja z gminy Ostrowiec z przetargu czytaj dalej »

Co słychać w KSZO? Rozmowa z trenerem Wróblem

Zapraszamy do przeczytania krótkiego wywiadu z trenerem Marcinem Wróblem po dzisiejszym sparingu z Motorem Lublin. Poruszona została także kwestia polityki kadrowej naszego zespołu. Jak trener ocenia dzisiejszą grę kontrolną? Trener M. Wróbel: Ogólnie jestem bardzo podbudowany tym sparingiem. Wyszliśmy na Motor z pazurem i nieustępliwością. Cieszy mnie wola walki moich zawodników i chęć gry pokazania się na czytaj dalej »

Gościmy Chełmiankę

W sobotnie popołudnie przy Świętokrzyskiej 11 podopieczni trenera Tadeusza Krawca podejmą świetnie radzącego sobie beniaminka – Chełmiankę Chełm. Drużyna z Lubelszczyzny po ośmiu spotkaniach w ligowej tabeli plasuje się tuż nad nami, czyli na piątym miejscu z dorobkiem 16 punktów. Chełmianie udanie rozpoczęli sezon. 16 oczek, na co złożyły się zwycięstwa z Trzebinią, Sołą, Orlętami, czytaj dalej »

Podsumowanie statystyczne sezonu 2014/15

Redakcja serwisu klubu KSZO Ostrowiec Świętokrzyski ma przyjemność zaprosić na podsumowanie statystyczne sezonu 2014/15 w wykonaniu podopiecznych Rafała Lasockiego. Statystyki dotyczą wyłącznie spotkań ligowych. Statystyki drużynowe 34 mecze: 17 zwycięstw – 7 remisów – 10 porażek Liczba bramek strzelonych: 48 (średnia: 1,41 na mecz, 8. miejsce) Liczba bramek straconych: 33 (średnia: 0,97 na mecz, 4. czytaj dalej »

Zaproszenie na Matchday 2015

Choć w najbliższy weekend piłkarze KSZO Ostrowiec Świętokrzyski zakończyli już ligowy sezon, a pucharowe starcie z Wisłą Sandomierz dopiero 21 czerwca, to ostrowieccy fani futbolu nie mają powodów do nudy – w sobotę na Stadionie Miejskim odbędzie się Matchday 2015 – impreza podsumowująca pierwszy sezon działalności ostrowieckiej ligi Playarena. Cała impreza zacznie się już o czytaj dalej »

Sezon 2013/14 – podsumowanie.

43 zdobyte punkty i jedenaste miejsce w ligowej tabeli – oto bilans KSZO Ostrowiec Świętokrzyski w premierowym sezonie tego klubu w rozgrywkach III ligi małopolsko – świętokrzyskiej. Odliczając trzy punkty za walkower w meczu z wycofanym po rundzie jesiennej Przebojem Wolbrom, bilans wynosi 40 „oczek” w 33 spotkaniach, co daje niewiele ponad 1,2 punktu na czytaj dalej »

stat4u