Kategoria: sezon

Zmiana trenera!

Niespodziewanie w godzinach wieczornych wczorajszego dnia doszło do dwóch dymisji w klubie. Ze stanowskia trenera rezygnował Rafał Lasocki! Szkoleniowiec swoją decyzję argumentował tym, że nie znalazł zrozumienia wsród ludzi żywo zainteresowanych losem ostrowieckiego klubu. Co ciekawe znamy już nazwisko jego następcy. To mistrz Polski z Lechem Poznań Jacek Zieliński. Pierwszą decyzją po porannym tereningu było czytaj dalej »

Konkurs przed meczem KSZO – Wisła Sandomierz

Już za kilka dni piłkarska wiosna zawita na Świętokrzyską. Z tej okazji mamy dla Was kolejny konkurs, w którym do wygrania są dwa bilety na mecz KSZO Ostrowiec – Wisła Sandomierz, który odbędzie się 14 marca o godzinie 15:00 na stadionie KSZO. Bilety zgarną te osoby, które najszybciej prześlą poprawne odpowiedzi na poniższe pytania oraz czytaj dalej »

Znany termin inauguracji

Wydział Gier Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej, który w nadchodzącym sezonie będzie prowadził rozgrywki III ligi świętokrzysko – małopolskiej ogłosił termin inauguracji tych rozgrywek. Podobnie jak w zeszłym sezonie będzie to drugi weekend sierpnia – 9-10 sierpnia. W ten weekend wystartuje także świętokrzyska klasa okręgowa, której jednym z beniaminków jest druga drużyna KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Szczegółowy czytaj dalej »

stat4u