Kategoria: III liga

Ogólne wiadomości na temat III ligi

Dawid Chudyba odchodzi z KSZO

Wraz z końcem roku wygasło wypożyczenie 20-letniego Dawida Chudyby do naszego klubu i powróci on do Wisły Puławy. Wychowanek Polonii Iłża dołączył do klubu ze Świętokrzyskiej w lutym ubiegłego roku za kadencji trenera Marcina Sasala. Rozegrał dla KSZO 25 oficjalnych spotkań w 3 lidze w sezonach 2019/20 i 2020/21, notując na swym koncie jedną asystę. Dawidowi dziękujemy za czytaj dalej »

Plan sparingów KSZO

Za tydzień, 9 grudnia piłkarze KSZO rozegrają test-mecz z drugą drużyną Rakowa Częstochowa. Spotkanie to zostanie rozegrane prawdopodobnie na obiekcie w Nowinach. Będzie to zarazem ostatni mecz w tym roku. Okres roztrenowania trzecioligowych piłkarzy KSZO potrwa do 15 grudnia. Potem zawodnicy udadzą się na urlopy. Do treningów powrócą 10 stycznia. Znany jest już plan sparingów czytaj dalej »

Transmisja meczu KSZO – Stal Kraśnik

Dzisiejszy mecz 19. kolejki III ligi KSZO Ostrowiec Św. – Stal Kraśnik będzie transmitowany na żywo na kanale MySport.TV w usłudzie PPV na platformie Polsport.Live. Zapraszamy do oglądania. Początek meczu o godzinie 13.

Skrót meczu z Wisłą Puławy

Zapraszamy do obejrzenia skrótu sobotniego spotkania, w którym KSZO podejmował lidera tabeli – Wisłę Puławy.

Skrót meczu z ŁKS Probudex Łagów

Na naszym kanale YouTube pojawił się już skrót z wygranego niedzielnego meczu z ŁKS Probudex Łagów. Zapraszamy do oglądania.

Wypowiedź trenera Tadeusza Krawca po meczu z ŁKS Łagów

Zapraszamy do wysłuchania pomeczowej opinii Tadeusza Krawca po wygranym spotkaniu z ŁKS Probudex Łagów.

Transmisja na żywo meczu KS Wiązownica – KSZO

Jutrzejszy mecz pomarańczowo-czarnych z drużyną KS Wiązownica będzie transmitowany na żywo na platformie Polsport.Live. Początek spotkania o godzinie 13:30. Koszt dostępu do relacji wynosi 12 zł. https://polsport.live/onesport/transmisja/632/ks-wiazownica-kszo-1929-ostrowiec-swietokrzyski

Mecz ze Stalą Kraśnik odwołany

Spotkanie KSZO – Stal Kraśnik, zaplanowany na środę, 11 listopada zostało przełożone. Powodem tej decyzji jest kilka pozytywnych przypadków covid-19 w drużynie z Lubelszczyzny. Odwołany również został dzisiejszy mecz Stal – Podlasie Biała Podlaska. O nowym terminie meczu poinformujemy na swojej stronie internetowej.

Skrót meczu z Wisłą Sandomierz

Transmisja na żywo meczu KSZO – Wisła Sandomierz

Jutrzejszy meczu 17. kolejki III ligi pomiędzy KSZO a Wisłą Sandomierz będzie transmitowany na żywo w usłudze PPV na platformie Polsport.Live. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:30. Start transmisji planowany jest na kilka minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.

stat4u